Historie firmy

Firma Zdeněk Macůrek byla založena panem Zdeňkem Macůrkem v roce 1992 jako - Obchodní činnost a poradenství v oblasti konstrukcí a technologií.

 - V roce 1993 taktéž intenzivně pracuje na vývoji přistroje na léčbu magnetickým polem. Po ukončení vývoje magnetoterapeutického přistroje a získání všech povolení nutných pro výrobu tohoto přístroje, zakládá ještě se třemi společníky firmy Ambiko s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm. Kde se výroba těchto přístrojů realizuje. Zároveň jsem předal firmě Ambiko s.r.o. následující aktivity:

                 1) Prodej drogistického zboží

                 2) Prodej produktů Vuki a.s. Bratislava

                 3) - Zakázková výroba cívek toroidních traf

                    - Provádění vakuových impregnací

                    - Zalévání elektrických přístrojů polyuretany

- V roce 1996 pan Macůrek odchází z firmy Ambiko s.r.o. a činnost kterou zde vykonával převádí na svou firmu. Zaměřuje se na zakázkovou výrobu toroidů, cívek, zalévání transformátorů a poradenství v oblasti impregnací, použití zalévacích hmot a jejich prodejem v zastoupení Vuki a.s. Bratislava.

- V roce 2003 - Získává firma výhradní zastoupení Vuki a.s. na prodej elektroizolačních materiálů pro Českou republiku.

- V roce 2005 pan Macůrek přetváří firmu z OSVČ na firmu MACŮREK s.r.o.. Své ženě a jejímu synovi panu Lisému dává podíl na nové firmě každému po 30% tj. 60%. V roce 2012 jeho dva společníci jej z titulu nadpoloviční vetšiny podílu ve firmě (tj. 60%) zbavili funkce jednatele. Pan Macůrek ještě v tom roce z firmy odchází.

- V roce 2012 se vrací ke své původní firmě Zdeněk Macůrek a v současné době má obchodní zastoupení Vuki a.s. Bratislava a nejnižší prodejní ceny produktů této firmy.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.